Ana Sayfa

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Akademik Danışmanlık Saatleri

ANESTEZİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr.Gör.

Derya Akar

Salı

10:00-12:00

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Dr. Öğr. Üyesi

Altan Alaybeyoğlu

Çarşamba

14:00 - 15:00

Öğr. Gör

Ahmet Önder

Cuma

13.00 - 14.00

Öğr. Gör

Elif Erbelet

Pazartesi

11:30 - 12:30

GRAFİK TASARIM PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Dr. Öğr. Üyesi

Belma Yamur Keçik

Salı

13:00-15:00

Öğr. Görevlisi

Emir Karagöl

Çarşamba

11.30-13:00

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

ÖĞR. GÖR.

HASRET PALAZ

PERŞEMBE

12:00-14:00

ÖĞR. GÖR.

HİLAL SEVİM

PERŞEMBE

10:00-12:00

ÖĞR. GÖR.

DERYA KAYA

ÇARŞAMBA

12:00-14:00

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

ÖĞR. GÖR.

ERDEM ÇOBAN

PERŞEMBE

14.00-16.00

ÖĞR. GÖR.

MERYEM YILMAZ

CUMA

14.00-16.00

ÖĞR. GÖR.

ALİ ALTAYLI

SALI

14.00-16.00

MAKİNE PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Arif KARABUĞA

Çarşamba

10:00-11:00

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr.Gör.

Emrah KULOĞLU

Cuma

14:00-16:00

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Gizem YAKAR

Çarşamba

13:00 - 14:00

Öğr. Gör.

Şafak AKDEMİR

Salı

13:00 - 14:00

Öğr. Gör.

Özlem KAVURUCU

Cuma

13:00 - 14:00

FİZYOTERAPİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr.Gör.

Nafiz Koparan

Perşembe

12:00-13:00

Öğr.Gör.

Mert Melih Hamza

Cuma

11:00-12:00

Öğr.Gör.

Elif İrem Günaydın

Cuma

14:00-15:00

İÇ MEKAN TASARIMI PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Onur Aziz Öztekin

Salı

10:00 - 12:00

Öğr. Gör.

A. Gülçin URAL

Pazartesi

13:00 - 15:00

Öğr. Gör.

Polat Canpolat

Perşembe

13:00 - 15:00

LOJİSTİK PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Seçil Pelin Aka

Salı

15.00-17.00

Öğr. Gör.

Salih Dinçel

Çarşamba

13.00- 15.00

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr.Gör

Metin Şahin

Pazartesi

14:00-16:00

Öğr.Gör

Necdet Şeker

Pazartesi

13:00-15:00

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr.Gör

Şükran Yaman Atcı

Salı

10:00-12:00

Öğr.Gör

Neşe Aslı Köse Minnetoğlu

Çarşamba

13:00-15:00

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör

Ayşen Karagöz

Salı

14:30

Öğr. Gör

Musa Güngör

Pazartesi

15:00

Öğr. Gör

Esra Şık

Perşembe

11:00

Öğr. Gör

Serkan Gülmez

Çarşamba

15:30

AŞÇILIK PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör

Kadriye Türkeşsiz

Cuma

13:00-15:00/15:00-17:00

Öğr.Gör.

Günay Hasdemir

Perşembe

10:00-12:00/15:00-16:00

Öğr.Gör.

Mehmet Kavanoz

Çarşamba

13:00-15:00/15:00-17:00

ELEKTRİK PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Temel Sönmezocak

Perşembe

14:00-16:00

Cuma

14:00-16:00

Öğr. Gör.

Ajda Yalçın Arda

Salı

14:00-16:00

Perşembe

16:00-18:00

Öğr. Gör.

Mehmet Faruk Yavuz

Salı

14:00-16:00

Çarşamba

16:00-18:00

ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Erdem Şanlı

Pazartesi

13:00-15:00

Dr. Öğr. Üye.

Fatma Kosovalı Çavuş

Salı

10:00-12:00

Öğr. Gör.

Kenan Polat

Perşembe

14:00-16:00

MODA TASARIM PROGRAMI

AKADEMİK PERSONELİN

AKADEMİK DANIŞMANLIK

UNVANI

ADI SOYADI

GÜNÜ

SAATİ

Öğr. Gör.

Müjde Üster

Pazartesi

13:00-15:00

Öğr.Gör.

Seher Akdeniz Şahin

Salı

13:00-15:00